مراحل بلیچینگ دندان

مراحل بلیچینگ دندان

مراحل بلیچینگ دندان در منزل

مراحل و مراقبتهای لازم بلیچینگ دندان در منزل به شرح زیر می باشد:

1. قبل از شروع سفید کردن دندان ها باید دندان های خود را مسواک بزنید و از نخ دندان استفاده کنید.

2. سرنگ را آماده کنید و نوک مخلوط کننده ی آن را وصل کنید. در داخل قالبی که برای دندان های شما توسط دندان پزشک تهیه شده است مقداری ژل سفید کننده دندان بریزید. احتیاط کنید که ژل بیش از حد نباشد که بعد از قرار دادن روی دندان ها سرریز نشود.

3. قالب را در دهان خود بگذارید و مراقب باشید که کاملاً روی دندان ها قرار بگیرد. اگر ژل از قالب بیرون زد، آن را با دستمال پاک کنید. در غیر اینصورت لثه های شما سفید خواهد شد.

4. پس از گذشت چند دقیقه، بر روی ژل سفید کننده دندان، حباب هایی را مشاهده می کنند که نشان دهنده ی روند سفید شدن دندان های شماست.

5. قالبها را به مدت 4 ساعت بر روی دندان های خود نگه دارید. استفاده بیش از این تأثیری نخواهد داشت. زمان استفاده از آن شب هنگام خواب است. همچنین می توانید به جای استفاده شبانه، دو ساعت ابتدای روز و دو ساعت قبل از خواب استفاده کنید به شرط آن که طی این زمان از خوردن و آشامیدن کاملا اجتناب کنید و سیگار نکشید.

6. در حفظ بهداشت دندان ها و قالب بکوشید و هر بار پس از استفاده دندان ها و همچنین لثه های خود را مسواک بزنید و بشویید. همچنین قالب را با آب سرد کاملا بشویید و در جعبه ی مخصوص نگهداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید ؟ *