• لمینیت بدون تراش

  • لمینیت بدون تراش

    درمان کانال ریشه

آیا لمینیت به دندان ها آسیب میرساند؟

مطب دندان پزشکی دکتر طهوری از معدود مکان هایی است که لمینیت سرامیکی را بدون تراش انجام می دهد. روکش های پرسلن سرامیکی در برابر لکه ها مقاوم تر از کامپوزیت عمل میکنند و بهتر نور را منعکس میکنند و بسیار طبیعی تر به نظر می رسند. برای انتخاب مواد روکش مورد نظر خود، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

اطلاعات بیشتر

لمینیت چیست؟

ونیرهای دندانی یا لمینیت سرامیکی (گاهی اوقات ورقه های پرسلن دندانی نامیده میشوند)، پوسته های بسیار نازک مثل پوست پیاز هستند که از مواد سفارشی به رنگ دندان طراحی می شوند که سطح جلویی دندان را برای بهبود ظاهر آن بپوشانند. این پوسته های بسیار نازک لمینیت، به جلوی دندان چسبانده می شوند تا رنگ، شکل، سایز و طول دندان ها را اصلاح کنند.

هزینه ها

بنا به تنوع خدمات و اینکه کدام درمان به صلاح شماست باید ابتدا ویزیت شوید بعد انتخاب های درمانی مرتبط به شما توضیح داده شود و نهایتا تعرفه درمانی که شما انتخاب میکنید توضیح داده خواهد شد لذا تعرفه به صورت حضوری بیان می شود.

لمینیت دندان با رنگ بسیار طبیعیلمینیت دندان با رنگ بسیار طبیعیلمینیت دندان با رنگ بسیار طبیعی

موارد استفاده ی لمینیت

روکش ها برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که به علت درمان کانال ریشه، لکه های ناشی از مصرف تتراسایکلین و یا داروهای دیگر ، استفاده ی بیش از حد از فلوراید و یا دیگر علت ها تغییر رنگ داده اند. همچنین برای دندان هایی که فرسوده شده اند، شکسته اند، لبه ی دندان ها بر اثر فشار سابیده شده است، دندان هایی که از نظر شکل نامنظم و ناهموار هستند (بعنوان مثال دندان هایی که در آن حفره هایی وجود دارد، دندان هایی که بین آنها فاصله قرار گرفته است (برای بستن فضای بین این دندان ها) بکار می رود.

برخی دیگر از خدمات مرکز فوق تخصص ایمپلنت و زیبایی پردیس