• ارتودنسی با سیم و براکت

  روش قدیمی ارتودنسی

  ارتودنسی سیمی
 • ارتودنسی نامرئی

  روش جدید ارتودنسی

من از ارتودنسی بدم می آید!

خبر خوش برای افرادی که از ارتودنسی روش قدیمی با سیم و براکت در دهانشان موافق نیستند، ارتودنسی با جدید ترین متد روز دنیا به صورت نامرئی با استفاده از قالبهای از جنس پلاستیک فشرده است که به راحتی قابل استفاده است. فقط در عرض دو ماه میتوانید دندان های خود را مرتب کنید.

 • ایمیل : dr.tahoori@pardisdental.ir

اطلاعات بیشتر

انواع روش های ارتودنسی
 • سیمی: جهت تصحیح ناهنجاری های دندان بهترین روش ارتودنسی است. در کودکان بسیار موثرتر است ولی در بزرگسالان نیز میتوان این درمان را با بازه زمانی طولانی تر انجام داد. با استفاده از این روش میتوانید دندان هایی ردیف و زیبا داشته باشید.
 • نامرئی: بر خلاف ارتودنسی به روش قدیمی از هیچگونه سیم و براکت استفاده نمیشود. این روش برای کسانی که میخواهند وسایل و دستگاه ها در ظاهر مشخص نباشد مناسب است. در این روش با استفاده از پلاک های بی رنگ و شفاف که به ترتیب به بیمار داده میشود دندانها به سرعت ردیف و مرتب میشوند.
هزینه ها

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

نکات مهم

در چه مواردی از ارتودنسی استفاده می شود:

 1. بستن فاصله بین دندان ها
 2. به هم فشردگی دندان ها و شلوغی بیش از حد
 3. کراس بایت
 4. برگشت جزیی دندان به حالت اولیه

برخی دیگر از خدمات مرکز فوق تخصص ایمپلنت و زیبایی پردیس